Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów poszukujących oryginalnych i właściwych dla danego projektu rozwiązań oświetleniowych.


DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem zajmującym się projektowaniem oświetlenia, doborem i sprzedażą opraw oświetleniowych. W naszych projektach tworzymy odpowiedni dla potrzeb klienta klimat świetlny, zapewniając mu zdolność i komfort widzenia. Bierzemy pod uwagę estetykę opraw oraz wymagania i zalecenia normy oświetleniowej. Nasze projekty są oryginalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Stale poszerzamy naszą wiedzę z zakresu techniki świetlnej i dostępnych na rynku nowości produktowych. Promujemy rozwiązania energooszczędne, ze szczególnym uwzględnieniem technologii LED.

CO OFERUJEMY?
- profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opraw oświetleniowych w naszym salonie lub na inwestycji (u klienta),
- projekty oświetlenia wykonane w programie Dialux Evo, z ewentualnymi zaleceniami co do regulacji natężenia oświetlenia,
- przygotowanie szczegółowej specyfikacji oraz kosztorysu dla danego projektu oświetlenia,
- szkolenia produktowe oraz szkolenia z zakresu techniki świetlnej,
- dostęp do modeli 3D
- próbki opraw oświetleniowych, próby oświetleniowe w terenie.


PROGRAM: PROFESJONALNE PROJEKTY OŚWIETLENIOWE
W Polsce projekty oświetlenia często wykonywane są na tzw. "oko", bez wykonywania profesjonalnych obliczeń.  Celem naszego programu jest edukacja klientów, projektantów i architektów wnętrza w zakresie projektowania oświetlenia. Współpracującym z nami architektom staramy się przekazać naszą wiedzę oraz doświadczenia z zakresu techniki świetlnej. Uczymy, jakie powinny być etapy projektu oświetleniowego. Staramy się budować wśród współpracujących z nami klientów świadomość tego, jak ważnym elementem wnętrza jest właściwe oświetlenie oraz jakie współczesna technologia daje możliwości sterowania oświetleniem.

Architektów zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu:

Ewa Wesołek / projektant oświetlenia
ewa@lightdecor.pl
tel. +48 500316368