Lista produktów marki Chors

Lampy Choros 

Lampa to dla wielu osób urządzenie, które służy do właściwego oświetlenia pomieszczenia. Pamiętajmy jednak o tym, że dobra lampa to coś znacznie więcej, co zresztą widzimy na przykładzie oferty, którą ma Chors. Lampa Chors to gwarancja dbałości o wzornictwo, funkcjonalność, estetykę, styl i użyteczność. Jednocześnie wszystkim zależy na tym, aby nieustannie poszerzać jakość produktów.

Kinkiety Chors

W ofercie można znaleźć choćby Kinkiety Chors. Chodzi o kinkiety Hello, które łączą w sobie moduł oświetlenia ogólnego i reflektor z możliwością kierunkowania oraz regulacji soczewki. Kinkiety Chors to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy szukają ciekawego i funkcjonalnego oświetlenia przy łóżku. Klienci mają do wyboru dwie wersje – lewą i prawą.

Lampy do szynoprzewodów Chors

Potrzebna jest lampa do szynoprzewodów Chors? W takiej sytuacji również można liczyć na wiele możliwości. Lampy Chors mogą mieć choćby oprawę Maman R TRC (dobry wybór m.in. w przypadku restauracji, kawiarni czy lokalu biznesowego) czy Moi R TRC (rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w lokalach użytkowych).

Reflektory Chors

Wśród propozycji dostępne są także reflektory Chors o delikatnej, smukłej formie. Do tego zintegrowane źródło światła LED wysokiej jakości. Wnętrze oświetlane jest naturalnym światłem i dzięki specjalnej soczewce istnieje możliwość regulowania kąta świecenia. Regulacja możliwa jest między 15 a 40 stopni. Klienci mają do wyboru dwie wersje – do stropu i lampa do szynoprzewodów Chors.

Lampa wisząca Chors

W ofercie nie mogą też zabraknąć lamp wiszących. Osoby zainteresowane ofertą mogą być pewne, że lampa wisząca Chors to synonim tradycji, jakości i wyjątkowości. Poza tym klienci mogą być pewni różnorodnych propozycji. Celem było stworzenie oferty stanowiącej odpowiedź na wszelkie oczekiwania.

Lampa stojąca Chors

Jeżeli potrzebna jest lampa stojąca Chors, musisz pamiętać o tym, że istotną jest bardzo prosta forma. Do tego warto spojrzeć na światło – oświetlenie odbite od ściany rozświetla wnętrze w naprawdę przyjemny sposób. Lampy stojące poleca się w salonie, sypialni czy holu.

Lampa natynkowa Chors

Potrzebne jest równomierne oświetlenie wnętrza za pomocą naturalnego światła? W takim przypadku idealnym wyborem jest lampa natynkowa Chors. Poza tym taka lampa nie będzie dominującym elementem we wnętrzu. Fakt ten jest zasługą prostej i jednocześnie delikatnej formy. Warto też zwrócić uwagę na rodzaje przesłon – spory wybór sprawia, że światło bez problemu można dostosować do własnych potrzeb.

Oświetlenie Chors

Oświetlenie Chors to świetny wybór dla wszystkich tych, którym zależy na dbałości o detale. Poza tym oświetlenie Chors jest dowodem na to, że najlepsze propozycje powstają z dbałości o szczegóły. Wiele pozornie mało istotnych elementów w końcowym rozrachunku daje piękne efekty. Ponadto klienci mogą być pewni rozwiązań, które z powodzeniem będą służyć przez lata.

W naszej ofercie znajdą Państwo także także: Oświetlenie Aqform a w tym Reflektory AqformLampy Aqform do szynoprzewodów , Kinkiety Aqform, lapy wiszące Labra, lampy stojące labrareflektory i kinkiety Labra 

Brak produktów do wyświetlania

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.