Lista produktów marki Labra

Lampy Labra

Lampa Labra to idealne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. Wyróżnia się prostotą i jednocześnie unikalnym designem, ciekawym wzornictwem. Oprawy oświetleniowe producenta Labra powstają przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Ich geometryczne kształty przykuwają wzrok. Do wyboru są różne modele reflektorów, lamp natynkowych i kinkietów, praktycznych systemów oświetleniowych.

 

Kinkiety Labra

 

Praktyczne i dekoracyjne kinkiety Labra sprawdzają się w wielu wnętrzach. Można je powiesić w dowolnym miejscu, nie zajmują wiele przestrzeni. Kinkiety Labra mogą być traktowane jako dodatkowe źródło światła lub oświetlenie główne, w zależności od mocy żarówki. Odnajdą się w pomieszczeniach urządzonych w każdym stylu. Funkcjonalność i estetyka kinkietów przemawia za ich wyborem.

 

Lampy do szynoprzewodów Labra

 Lampa do szynoprzewodów Labra wyróżnia się unikalnym designem. Rewelacyjnie nadaje się do udekorowania przestrzeni domowej i biurowej. Za jej pomocą możliwe staje się podkreślenie różnych detali w pomieszczeniach. Jest to świetna alternatywa dla reflektorów sufitowych.

 

 Reflektory Labra

 Jako punktowe oświetlenie świetnie sprawdzają się reflektory Labra. Mają niewielkie rozmiary i jednocześnie zapewniają mocne światło. Wspaniale doświetlą małe i ciasne wnętrza. Nie zabierają zbyt wiele przestrzeni, nie wpływają w dużym stopniu na wystrój wnętrza. Za ich pomocą można optycznie powiększyć pomieszczenie. Stanowią świetną alternatywę dla lamp wiszących i żyrandoli. Niezwykłym udogodnieniem będą reflektory z regulacją. W ten sposób możliwe staje się skierowanie strumienia światła w dowolne miejsce.

 

Lampa wisząca Labra 

 

 Lampa wisząca Labra to uniwersalne rozwiązanie, wspaniale nadaje się do każdego pomieszczenia. Łatwo utrzymać ją w czystości, zamontować i zdemontować. Można liczyć na efektowny wygląd, dekoracyjność. Wnętrze zostanie równomiernie doświetlone. Lampa wisząca stanowi idealne źródło oświetlenia ogólnego. Nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu. Mnogość form i modeli sprawia, że nie ma problemu z dopasowaniem oświetlenia do stylistyki wnętrza, swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Lampa stojąca Labra

 Lampa stojąca Labra zapewnia źródło przyjemnego, rozproszonego światła. Ma to szczególne znaczenie w strefie przeznaczonej do wypoczynku i aktywności związanych z relaksem. Stanowi również efektowny dodatek. W przypadku lamp stojących można mówić o mobilności, nie ma problemu z ich przenoszeniem, znika również konieczność montażu. Doskonale nadają się do wydzielenia stref w pomieszczeniu. Można regulować strumień światła, dopasować do swoich bieżących potrzeb.

Lampa natynkowa Labra

 

 Lampa natynkowa Labra może stanowić element dekoracyjny w dowolnym pomieszczeniu. Możliwe jest skierowanie światła w taki sposób, aby oświetlić konkretne elementy znajdujące się we wnętrzu. Rewelacyjnie nadaje się do ich wyeksponowania.

 

Oświetlenie Labra

 Oświetlenie Labra cechuje się oryginalnością ze względu na ręczne wykonanie, z dbałością o najmniejsze detale. Jeśli ktoś chce stworzyć unikalny wystrój wnętrza, to warto pomyśleć o lampach o ciekawych kształtach. Oświetlenie Labra stanowi nieprzeciętny element wystroju pasujący do każdego wnętrza.

Najpopularniejsze oświetlenie : Lampy Alvarez, Lampy Aqform, Lampy  Artemide, Lampy  Astro, Lampy Bolia, Lampy Bover, Lampy Chors, Lampy Cleoni, Lampy Iconeluce, Lampy Muuto, Lampy Nordlux, Lampy Norlys,

Zobacz także : Reflektory Labra, Kinkiety Aquform, Oświetlenie Bolia

Brak produktów do wyświetlania

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.