Moonlight Z lampa wisząca Chors
34.4101.ADB.002

Lampa wisząca Moonlight Z to projekt Daniela Beckera - berlińskiego projektanta, tworzącego innowacyjne koncepcje i projekty oświetlenia, mebli, a także wystaw i produktów konsumenckich. Inspiracją do powstania lampy Moonlight było zaćmienie księżyca. Od tego zjawiska pochodzi też nazwa oprawy. Lampa wisząca Moonlight Z to wersja oprawy z bazą oraz przewodem o długości 1.5 metra.

Więcej szczegółów expand_more

Kolor
Temperatura barwowa
Kształt
1 744,00 zł Brutto
favorite_border
Udostępnij

W oprawach Moonlight są dwa źródła światła, dzięki czemu lampy zapewniają oświetlenie bezpośrednie oraz pośrednie. Światło, które pada w dół, rozchodzi się pod kątem 60 stopni, natomiast górne źródło daje kąt 90 stopni. Oprawy mają trzy średnice. Jeśli połączymy różne z nich ze sobą, stworzymy piękne aranżacje przestrzenne o bardzo przyjemnym strumieniu świetlnym.

Zastosowane soczewki produkowane są ze szkła o wyjątkowej czystości, pochodzącego z renomowanej huty Preciosa. Specjalnie dobrana struktura zmiękcza światło i niweluje męczące dla oka kontrasty. Pochłania 8% światła i zniekształca jego barwę zaledwie w 6%.

Oprawy Moonlight dostępne są w technologii Sunlike, która sprawia, że emitowane światło przypomina światło słoneczne. Pełne spektrum takiego światła pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, poprawia samopoczucie i koncentrację. Dodatkowym atutem diod Sunlike jest również to, że przy ściemnianiu opraw zostaje zachowana dynamika kolorów.

34.4101.ADB.002
Daniel Becker
15 dni
IP20
doł SLED 7.5 W / góra SLED 12.3 W
wg plilu LDT
dół 629 lm / góra 1023 lm
3000K
Tak
2
230V
W komplecie
Triac
CRI>90
Soczewka
nowoczesny
do jadalni, do salonu, nad stół
A
5 lat
50cm
150 cm
MoonLight
chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.