MULTITRACK magnetyczne szynoprzewody oświetleniowe

Szynoprzewody oświetleniowe to bardzo elastyczne rozwiązanie. Łatwość zmiany rozmieszczenia lamp w obrębie szyny bez konieczności kucia ścian oraz możliwość zasilenia wielu opraw jednym punktem zasilającym to tylko niektóre zalety takich systemów. MULTITRACK – nowość w ofercie AQForm – wyróżnia dodatkowo: minimalistyczna forma, która podkreśli estetykę wnętrz, bezpieczne napięcie 48V wewnątrz szynoprzewodu (dzięki któremu bez obaw można tworzyć kompozycje nawet w zasięgu ręki) oraz jeszcze łatwiejsze przemieszczanie opraw w obrębie szyny. Adapter z magnesami wystarczy wsunąć. Wszystko to składa się na bardzo dużą swobodę tworzenia aranżacji z wykorzystaniem MULTITRACK.

Więcej szczegółów expand_more

Nowoczesne szynoprzewody oświetleniowe MULTITRACK składają się z aluminiowych profili ze zintegrowanymi przewodami elektrycznymi. Napięcie wewnątrz szynoprzewodu wynosi 48V. Takie napięcie jest bezpieczne dla człowieka, dzięki czemu MULTITRACK można stosować również w miejscach znajdujących się w zasięgu ręki. Dostępne akcesoria i łączniki kątowe pozwalają tworzyć rozbudowane układy nie tylko na suficie, ale też pozwalają na bezpośrednie przejścia z sufitu na ścianę. Dzięki dopracowanej estetyce, umieszczenie MULTITRACK w zasięgu wzroku nie stanowi problemu. Minimalistyczne adaptery magnetyczne po umieszczeniu w szynie tworzą z nią jedną, zgrabną linię.

dużą zaletą systemu MULTITRACK jest łatwość przemieszczania opraw w obrębie szyny. W szynie umieszczony jest specjalny stalowy płaskownik, a w adapterze oprawy – magnes. Dzięki temu do zamocowania lub wypięcia dedykowanej lampy na magnetycznym adapterze nie są potrzebne żadne narzędzia. Możliwość szybkiej modyfikacji rozmieszczenia lamp daje dużą elastyczność na etapie projektowania oraz podczas użytkowania w razie konieczności dostosowania oświetlenia do zmieniających się potrzeb. Jeżeli przeniesiemy ulubiony fotel w inne miejsce czy dołożymy nowy stół w zasięgu szyny, przeniesienie czy dołożenie oświetlenia będzie kwestią kilku minut.

chat Komentarze (0)
expand_less Powrót do opisu
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.