Lista produktów marki Cleoni

Lampy Cleoni 

Firm Cleoni powstała w roku 1996. Jest to doświadczony producent, który stale pogłębia swoją wiedzę, nawiązuje kontakty handlowe i poszerza swoją wiedzę. Wszystko to sprawiło, że firma jest stabilnym i innowacyjnym producentem oświetlenia nie tylko w Polsce ale i w Europie. Lampy Cleoni charakteryzuje wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo, dbałość o detale wykonania. Firma stale modyfikuje i unowocześnia technologie produkcji oraz uważnie śledzi trendy w designie. Nie boi się eksperymentów i innowacji – stawia na ciekawe, nowoczesne kształty i formy, ale jednocześnie docenia klasyczne linie, rozwiązania i techniki.

W procesie produkcji wykorzystywane są  nowoczesne systemy łączności oraz inteligentne systemy sterowania natężeniem oświetlenia, firma korzysta z energooszczędnych i przyjaznych środowisku źródeł światła. Lampy Cleoni wykonane są z najwyższej jakości  materiałów – w ofercie znajdują się  lampy  z drewna, aluminium i stali, dostępne są w różnych kolorach.

Cleoni oświetlenie 

Cleoni oświetlenie to wg tego co mówi sam producent to dzieła sztuki. Firma szczyci się autentycznością i wyjątkowością każdej lampy.  W ofercie firmy znajdziemy zarówno lampy dekoracyjne jak i techniczne. Dzięki temu można je stosować w przestrzeniach mieszkalnych jak i publicznych. Korzystając jedynie z tej marki jesteśmy w stanie doświetlić cały dom, mieszkanie lub biuro. 

Nasze kolekcje tworzone są przez prawdziwych artystów, którzy następnie oddają swoje projekty w ręce utalentowanych rzemieślników. Oprawy sygnowane znakiem „Cleoni” wykonujemy w Polsce z najwyższej jakości trwałych materiałów, takich jak szkło, stal czy aluminium. Surowce te pozwalają na ogromną swobodę twórczą i kreowanie niekonwencjonalnych projektów. Dbamy nie tylko o wyjątkową estetykę naszych produktów, ale i o to, by cechowały się one energooszczędnością. Z tego powodu wyposażamy je w najnowocześniejsze systemy LED. Wierzymy, że w naszym portfolio odnajdziecie Państwo oprawy, które staną się ozdobą Waszych mieszkań, domów, biur i miejsc pracy. Równocześnie pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na życzenia, oczekiwania i indywidualne pomysły Klientów, a każde spotkanie z nimi traktujemy jak nową, twórczą przygodę.

Cleoni kinkiety 

Cleoni kinkiety - dlaczego wybrać właśnie je? Przede wszystkim dlatego, że projektowane są przez prawdziwych artystów, a ich wykonanie oddawane jest w ręce specjalistów, utalentowanych rzemieślników. Wyposażone są w najnowocześniejsze diody  LED. Dostępne są w różnych temperaturach barwowych i kształtach. Ładnie oddają kolory ścian we wnętrzu. Dostępne w prostych i minimalistycznych wersjach oraz w bardziej finezyjnych, dekoracyjnych kształtach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również kinkiety, które można łączyć i tworzą one rozbudowane kompozycje lamp na ścianie. Daje to duże możliwości aranżacyjne i pole dla wyobraźni dla klienta i jego architekta.

Wybierając tę markę i kinkiety Cleoni wybieramy jakość jednocześnie wspierając polską produkcję.

lampa wisząca cleoni 

W naszej ofercie znajdą Państwo także oświetlenie Oświetlenie ChorsReflektory Labra , Lampy do szynoprzewodów Aqform Kinkiety Vertigo

Najpopularniejsze oświetlenie : Lampy Alvarez, Lampy Aqform, Lampy  Artemide, Lampy  Astro, Lampy Bolia, Lampy Bover, Lampy Chors, Lampy Iconeluce, Lampy labra, Lampy Muuto, Lampy Nordlux, Lampy Norlys,

Brak produktów do wyświetlania

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.